Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi ve Kısa Film Çekimi

    • Atölye

    9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi ve Kısa Film Çekimi

    9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi ve Kısa Film Çekimi, yarıyıl tatilinde 5 gün sürecek bir atölyedir.

    Yönetmen/Senarist/Eğitmen Nursen Çetin Köreken’in geliştirdiği yöntemle hazırlanmış kamera önü oyunculuk atölyesinde çocuklar EĞLENECEK, ÖĞRENECEK, ÜRETECEK ve atölye sonunda çekilecek KISA FİLMDE ROL ALACAK.

    Aynı zamanda atölyeye katılan herkes Yönetmen Nursen Çetin Köreken’in uzun metrajlı filmlerinde değerlendirilmek üzere port folyosunda yer alacak.

    - 9-14 Yaş

    - 23-24-25-26-27 Ocak 2023 (Yarıyıl Tatili)

    - 5 Gün (Atölye Çalışması ve Kısa Film Çekimi)

    - 10:00 – 16:00 (Günde 6 Saat, toplam 30 Saat)

    - Öğle yemeği dahil.

    - Atölye Lideri: Nursen Çetin Köreken - Yönetmen / Senarist / Eğitmen

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü