Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Adaya Özgü Deniz Mahsülleri Mezeleri ve Craft Rakı Tadım

    • Atölye

    Adaya Özgü Deniz Mahsülleri Mezeleri ve Craft Rakı Tadım

    Konumuz bağ bozumu ve üzüm olunca istedik ki üzümün başka yorumlarına da yer verelim! Öküzgözü ve Boğazkere Kraft Rakı ile Bozcaada’ya özgü en leziz 5 deniz mahsulü mezesini bir araya getirdik ve eşsiz bir tadım menüsü yaptık. Limanın en keyifli restoranlarından Asma6’ında, adaya özgü mezeler ve hem üretim hem yorum hem de içimde yepyeni bir trend olan Kraft rakı tadımına seni de bekliyoruz.
    Yerimiz kısıtlı! Kaçırmadan yerini kap.

    Moderatör – Vildan Elif Bozkurt

    Menü
    -Portakal soslu sarpa marin
    -Koruk suyunda sübye
    -Midye salma ( kabuklu midye)
    -Sarpa Çiroz
    -Balık Pastırma

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü