-

Aile Dizimi

240 dakika
  • Eğitim

Aile Dizimi

Hayatta en cok desteklenmeye ihtiyaç duyarız.
Ve bu desteklenme ve onaylanma halini en cok ailemizden yani köklerimizden görmemiz durumunda tam ve sağlıklı bireylere dönüşebiliriz. Bu durum, çoğumuzun sıkıntısını çektiği ama anlamlandıramadığı sorunlar olarak yaşamımızın merkezinde öylece durur. Bazen annemiz ve babamız aracılığıyla bize akması gereken bu enerji akmıyor olabilir.Ya da hiç bilmeden belkide hiç tanımadığımız bir aile büyüğümüzün bir travmasını taşıyor olabiliriz. Ve bu ihtiyaç duyup alamadığımız olması gereken akış; bir yerlerde bloke olmuş bir enerjiye, akmayan sevgiye , bize aktarılmış olan bir duyguya dönüşebiliyor.
İşte biz aile dizimi çalışmasıyla, aile dinamiklerimiz sayesinde yaşanan bir sorunun ya da sıkıntının altındaki,aile dinamiklerimizi farkediyor kabul etmenin özgürleştirici gücüyle çözüm bulabiliyoruz. 
Kimler katılabilir?
Kronik bir sorunu olan herkes katılabilir. Özellikle hayatında tekrar eden döngüler varsa, bu bir hastalık, ilişki problemi, iş yada para ile iligili konular yada kişiyi rahatsız eden ve zorlandığı konuları olan herkes katılabilir.
Bu sistemin yaratıcısı Bert Hellinger başta olmak üzere dünyada birçok ülkede düzenlenen çalışmalar sayesinde birçok kişiye ulaşmıştır.
Bilgi:
*Gerekli bilgiyi Podyum Sanat Mahal'den alabilirsiniz.
*Biletler sınırdı sayıdadır. Maksimum 20 Katılımcı ve 5 Dizim katılabilir.
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü