-

Anne Çocuk Heykel Atölyesi

105 dakika
  • Eğitim

Anne Çocuk Heykel Atölyesi


Konsantrasyon, odaklanma, dikkat, yaratıcılık, düşünce esnekliği, vb… İnsanın zihinsel serüveninde ihtiyaç duyduğu birçok yetinin en önemli membalarından biri olan sanatsalfaaliyetlerin bireye kazandırdıkları saymakla bitirilecek gibi değil. Söz konusu çocuklar
olduğunda ise hayal gücünü zorlayan kazanımlardan bahsetmek hiç de abartılı olmasa gerek… Özellikle aile bireyleriyle birlikte gerçekleşen etkinliklerin bireyin gelişim sürecini olumlu yönde etkilediği; sanat/sanatsal faaliyetlerin bilinçli ya da dolaylı olarak katkısı bilinegelir. Özellikle heykel sanatı düşüncenin somut ve üç boyutlu dışa vurumu olarakdüşünüldüğünde yalnız çocuk için değil yetişkinler için de ne denli önemli olduğu anlaşılmaktadır.

Etkinlik, 7– 14 yaş aralığı çocuk veya çocuk-ebeveyn ortak katılımı ile gerçekleşmektedir. Saat 14:00’te başlayan etkinlik saat 14:45’te 15 dakikalık ara verir; saat 15:00’te ikinci oturum başlar ve etkinlik 15:45’te son bulur. Çalışmasını bitiremeyen katılımcılar çalışmalarına 16:30’a kadar devam edebilirler.

Gerekli tüm malzemeler Yutt Sanat tarafından temin edilir.
Etkinlik Süresi 105 dk

Çalışmaların içeriği ve yapılacak çalışma hakkında Yutt Sanat sosyal medya hesaplarından vehttp://www.yuttsanat.com/ adresinden bilgi alabilir; soru ve talepleriniz için 0507 2527536 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik alanında yerler numarasızdır.
Her etkinlik için katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü