Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    AstroWes Uludağ Doğa ve Astronomi Kampı

    • Kamp

    AstroWes Uludağ Doğa ve Astronomi Kampı

    Etkinlik Saatleri: Başlangıç 12 Ağustos 14.00 - Bitiş 14 Ağustos 12.00

    Perseid Meteor Yağmuru için 12-14 Ağustos tarihleri arasında Uludağ’da toplanıyoruz.

    Konumu itibariyle ışık kirliliğinden uzak bir konumda yer alan Uludağ’da bu yıl da bilim meraklılarına ev sahipliği yapıyor. Perseid meteor yağmurunun oluşturduğu görsel şölene katılmak isteyen bilimseverlerin ailecek katılabileceği bir etkinlik hazırladık.

    12 Ağustos saat 14.00’da başlayacak programda gün boyu yapılacak etkinliklerin yanında gece de perseid ve teleskop gözlemleriyle bilim dolu bir hafta sonu geçireceğiz.

    Gündüz doğa macerasına çıkıyoruz

    Uludağ’ın endemik bitki örtüsünü görmeden olmaz. Farklı yaş grupları için oluşturulan yürüyüş parkurları ile macera dolu bir doğa yolculuğu sizi bekliyor. Bunun yanında doğada yapılabilecek hem eğlendiren hem de öğreten birçok etkinlik gün boyu katılımcılarını bekleyecek.

    Gece ise tam bir görsel şölen

    Perseid yağmurunu bir de Uludağ’dan izleyin diyoruz ve susuyoruz. Işık kirliliği olmayan bir yerde hiç yukarıya baktınız mı? Aslında ne kadar çok yıldızın bizleri izlediğini görünce şok olacaksınız. Amatör astronomlar, akademisyenler ve alanında uzman kişilerin de katılacağı gözlem etkinliklerinde farklı marka modellerde teleskoplar da gözlem için sizleri bekliyor olacak.

    Uludağ’a özel doğa ve uzay temalı birçok aktivite

    Hem yetişkinlere hem de çocuklara özel bir program hazırlıyoruz. Çocuğum eğlenir ben sıkılırım diye düşünüyorsanız yanılırsınız hatta çocuğundan daha çok sıkılanlar bile olabilir. Çocuğum yok katılmayayım diyenler de varsa bilimin yaşı yoktur sen de gel diyoruz.

    Etkinliklerin her biri gün içerisinde seanslar şeklinde gerçekleştirilecek. Böylece kendi tarzına uygun bir programla etkinliğin tadını çıkartabilirsiniz.

    Bu sene farklı bir satış modelini uyguluyoruz

    Etkinlik biletleri, 2 gün boyunca yapılacak tüm aktivitelere katılmanızı sağlayacak. 6 yaşa kadar olan minikler için ücretsiz olarak katılabilirler. Etkinlik biletlerine konaklama, yiyecek ve içecekler dahil değildir.

    12-13-14 Ağustos tarihleri boyunca Oksijen Zone Hotel’de yapılacak olan etkinlikler için kendinize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Konaklama seçenekleri;

    Etkinliğin yapılacağı Oksijen Zone Hotel özel fiyatlar sunuyor.
    Uludağ’da yer alan kamp alanlarında çadırda kalabilirsiniz. Bu alanlarda elektrik, lavabo, duş gibi imkanlar sunuluyor.
    Karavanınızla gelebilirsiniz.
    Bursa’da kalıp gece dönüş yapabilirsiniz. Ertesi gün de tekrar çıkabilirsiniz. Uludağ = 30 km
    Bungalov evlerde konaklayabilirsiniz.

    Yiyecek ve içecek konusunda ise Oksijen Zone Hotel içerisinde aperatif ve yemek seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

    Güzel deneyimler biriktirin

    Sizler gibi bilim sever insanlarla birlikte unutamayacağınız bir görsel şölen hepimizi bekliyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü