Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Müze Macerası - Etkileşimli Müze Oyunu

    Gaziakdemir, Merinos Cd. No:11, 16190 Osmangazi/Bursa 5 Şubat 2023 Pazar
    • Atölye

    Bir Müze Macerası - Etkileşimli Müze Oyunu

    Yaş Sınırı: 4-5 Yaş

    Endüstri mirasının korunması ve aktarılmasını amaçlayan Merinos Tekstil Sanayi Müzesi'nde çocuklarla bir yolculuğa çıkacağız. Maceramızda çeşitli sorunlarla karşılaşacak ve bu sorunları becerilerimizle alt etmeye çalışacağız. Gerçek zamanlı bir rol yapma oyununda çocuklar kendi seçimleriyle ilerleyecek ve zorluklarla mücadele edecekler.

    -Atölye için belirtilen yaş sınırına uygun olmayanlar, katılım sağlayamaz ve ücret iadesi yapılmaz.
    -İdare mücbir durumlarda oyun ve koltuk düzeni değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    -Müzede bilet satışı yapılmamaktadır, biletler sadece “biletinial.com”dan satılmaktadır.
    -Bilet alındıktan sonra iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü