Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çocuklar ile Müzik - Johann Sebastian Bach

    • Atölye

    Çocuklar ile Müzik - Johann Sebastian Bach 

    Yaş Sınırı: 6 - 12 Yaş

    Çocukların çok sesli müziği öğrenmesi, enstrümanları ve bestecileri yakından tanıması için öğretici ve interaktif bir etkinlik serisi olarak tasarlanan Dr. Erman Türkili ve “Çocuklar ile Müzik” atölyelerinin üçüncüsü 29 Şubat’ta Yapı Kredi bomontiada'da!

    7-11 yaş arası çocuklara hitap eden atölye çalışmalarında her ay yeni bir besteci ve eserleri konu edilirken, misafir sanatçıların da katılımıyla piyano, keman, gitar, arp, flüt ve viyolonsel gibi çok sesli müziğin temel çalgıları tanıtılacak. 4 bölümden oluşan atölye çalışması mini bir keman/piyano resitali ile son bulacak.

    Çocukların tüm orkestra enstrümanlarını görme ve duyma fırsatı bulacağı Çocuklar ile Müzik'in bu ayki konuğu Alman barok müzik bestecisi Johann Sebastian Bach. Biletlet biletinial.com’da! 7 yaşından küçük çocukların atölyeye bir yetişkin eşliğinde katılması gerekmektedir. Atölyeye katılım gösterecek ebeveyn ve refakatçiler bilete tabidir. //////// Music with Kids with Dr. Erman Türkili, an interactive classical music workshop designed for kids to experience and learn about instruments and composers will be at Yapı Kredi bomontiada every month! During the workshop that is composed of 4 parts, kids between the ages 7-11 will have the chance to learn about instruments such as the violin, piano, viola, harp and many more with the instructions of guest musicians. Every workshop will end with a mini recital. Each workshop will also focus on one of the greatest composers of all times, this month with Johann Sebastian Bach. Tickets at biletinial.com! Kids younger than 7 years of age can only attend the workshop accompanied by an adult. Every individual attending needs to purchase a ticket. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü