Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gökhan Çınar Psikoloji Kampı

    • Eğitim

    Gökhan Çınar Psikoloji Kampı

    Klinik Psikolog/Psikoterapist Gökhan Çınar ve alanın kıymetli uzmanları ile Psikoloji Kampı- Mesleğe Hazırlık Programı kayıtları başladı! Psikoloji ve PDR alanlarının mesleki ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş Mesleğe Hazırlık Programı, 9-10-11 Eylül tarihlerinde Klinik Psikolog/Psikodramatist Berrak Artemiz Çınar genel koordinatörlüğünde Polonezköy Village Park’ta sizleri bekliyor!

    Mesleğe Hazırlık Programı’nda neler olacak?

    — Tanışma, ısınma, kaynaşma ve mesleki roller üzerine sosyometrik etkinlikler ve grup çalışmaları. 

    — Çocuk, genç, yetişkin ve ailelerle yapılan çalışmalarda temel görüşme teknikleri. 

    —İnsan insana diyalog ilişkisi üzerine pratikler.  

    — Temel psikolojik ilk yardım becerileri 

    — Alandaki farklı ekol ve yaklaşımları kampta davetlimiz olan ve alanlarını temsil eden uzmanlarla tanıma, anlama ve tartışma.   

    - 1 Vak’a 4 yaklaşım sunumlarıyla insana  farklı bakış açılarını anlama. 

    — “Ruh sağlığı uzmanı olmak” başlıklı sohbetler, tartışmalar ve psikodramatik çalışmalar.  

    — Sabahları relaksasyon egzersizleri, gün içinde doğa yürüyüşleri, gün sonunda uzmanlarla ateş başı- havuz başı sohbetleri. 

     - Mesleki etik kavramını konuşmak, mesleki sınırları tanımlamak ve “meslek insanı” olma kavramını anlamak.   

    Neden katılmalısın?

    Bu program mesleğin özünü anlamayı, farklı ekollerle ve yaklaşımlarla gerçek bir tanışmayı, “ruh sağlığı uzmanı” olmanın doğasını konuşmayı, danışanla teması ve diyalog ilişkisini kuvvetlendirmeyi ve meslektaşlarla birlikte zaman geçirerek bir ağ ve bir bağ oluşturmayı amaçlamaktadır.  

    * Bu program yalnızca Psikoloji ve PDR 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve mezunlarına yöneliktir. Kayıt sonrası öğrenci belgesi ve diploma istenecektir. Alan dışı kayıtlar kabul edilmeyecektir.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü