Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
      Biletinial Öneriyor
        -

        Günbatımında Bağda Bir Masa

        • Atölye

        Günbatımında Bağda Bir Masa

        Menü Eşleşmeli Tadım Etkinliği – 3 Eylül 18:00 -19:30 K Bozcaada Revma

        K Bozcaada Revma’nın bağları içinde kurulan uzun bir masada, Ada’nın endemik üzümlerinin şarapları ile eşleşmeli bir menü ile hem şarap hem de Bozcaada’nın 3 Bin
        yıllık şarapçılık ve bağcılık tarihini konuşuyoruz. Konuşurken günbatımının ve bağın keyfini çıkarıyoruz.

        Menü
        Peynir Tabağı & Şarküteri Tabağı
        Talay Aya Paraskevi Çavuş & Vasilaki
        Çamlıbağ Kuntra Özel Rezerv
        Talay Karalahna
        Ataol Vasilaki
        Mantarlı Ravioli
        Ataol Kostarağa
        Nisos Blend

        • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
        • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
        • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
        • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
        • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
        • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

        Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
        İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

        Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü