-

Hamile Anne Bebek Etkinlikleri

  • Eğitim

Hamile Anne Bebek Etkinlikleri

Dogum sonrası anneler ve bebekler rahatlamalıdır. Bebek masajı, anne el masajı ile rahatlayan annelerimiz, yaşam koçu seansı ile motive olacaklar. Üstüne bebek bakımı, bebek beslenmesine dair bilgiler edindikten sonra birçok hediye ile uģurlanacaklar.

Doğum sonrası rahatlamaya, stres atmaya mı ihtiyacınız var? Bu etkinlik tam size göre. Bebeğinizle birlikte katılabileceğiniz bebek masajı ve anne yogası etkinliği ile gevşeyecek bir yandan da anne sütünün muhteşem kimyasını dinleyeceksiniz. Bebek mamalarının içerikleri, bebeğinize en uygun olanına karar vermek, A'dan Z'ye dolu dolu Bebek Bakımı ile her türlü sorunuza cevap bulacaksınız.

Anne olmak Sanattır. Zor da değil, kolay da değil, fedakarlık, emek, sevgi, merhamet gerektirir. Dahası elbette ki var. Hamileler ve yeni anneler için hazırlanan eğitimimiz konularının uzmanları tarafından sunulacak olup, daha çok anneye destek olmak için kişi başı sadece 100 tl.
Yer: Mutlu Gebeler Atölyesi/Bağdat cad. Eģitimde her bir katılımcımıza hediyeler, indirim çekleri ve ikramlar sunulacaktır. Bize destek olan herkese teşekkür ederiz.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü