-

Heykel Terapisi

İstanbul - Gergedan Art Cafe Asmalı Mescit, Nergis Sk. 8/A, 34430 Beyoğlu/İstanbul 26 Ocak 2022 Çarşamba
  • Eğitim

Heykel Terapisi

   Heykel yapımı.Katalogdan eserleri seçip , ellerimizi çamura ve sanata bulaştırıyoruz.Worshopu iki sanatçı eğitmen eşliğinde gerçekleşiyoruz. Katılımcılarımızın bilgi ve tecrübe sahibi olması gerekmiyor.Kollektif bir sinerjiyle hareket ediyoruz.Katılımcılarımız etkinlik boyunca yaptıkları eserlerin sahibi oluyorlar.

 

 

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Gergedan Art Cafe

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü