Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Junior Chef Mutfak Atölyesi

    • Eğitim

    Junior Chef Mutfak Atölyesi

    Masterchef yarışmacıları Junior Chef Türkiye Mutfak Atölyesi'nde hafta sonları sizlerle buluşuyor!

    Masterchef'in başarılı yarışmacıları; Ayyüce Kamit ve Furkan Yalçın tarafından verilen mutfak eğitimleri ile çocuklarınızı eğlenceli anlar bekliyor.

    Çocuklarızın keyifli ve hoş anlar biriktireceği sınırlı kontenjanlı bu harika atölyeyi sakın kaçırmayın!

    Junior Chef Türkiye'de, maceracı birer damak yetiştirme ve ömür boyu pişirme sevgisi için, güçlü bir temel oluşturma konusunda, tutkulu bir şekilde yola çıktık. Çocuklarınızı, sağlıklı yaratıcı yemeklerle bir yolculuğa çıkarmak için, Türkiye’nin en yetenekli şefleri ile çalışıyoruz. Ünlü şeflerimiz ile yeni ve sağlıklı nesil yiyecekleri güçlendirerek, tüm ailelerimizi birlikte pişirmeye teşvik ediyoruz.

    İsfanbul AVM, Joypark içerisindeki konumumuzda, tek seanslı 4-12 yaş arası çocuk yemek atölyelerine, özel aile eğlencesi yemek atölyelerine ve çocuklar için yemek temalı doğum günü partilerine ev sahipliği yapıyoruz.

    Masterchef Kadrosu : Ayyüce Kamit, Furkan Yalçın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü