-

Kendini Tanı & Yönet

İstanbul - Online Eğitim 29 Ocak 2022 Cumartesi
360 dakika
  • Eğitim
  • Kişisel Gelişim

Kendini Tanı & Yönet

Dışa bakan rüya görür, içe bakan uyanır. (Carl GustavJung)

Kendini Tanı Eğitiminde katılımcılar, uzman danışman eşliğinde, kendi kişilik özelliklerine daha derinden bakma, diğer kişilerin farklılıklarını anlama ve değerlendirme fırsatı bulurlar.

Bu eğitim ile katılımcılar;

İletişimde esneklik kazanır, kendini ifade etmenin özgün ve etkili yollarını keşfederken kişiler arası çatışma çözümünde ilerler.
Güçlü yönlerinden sosyal ortamlarda, okulda, işte etkin biçimde yararlanmayı öğrenir.
Güçlendirilebilecek yönlerini dengelemeye ve geliştirmeye yönelik aksiyon planları oluşturur ve harekete geçer.
Seçtiği akademik/mesleki alana yönelik ilerleme planı yapar ve uygulamaya geçer.

Süre: 6 saat online ( 9.30- 12.30 / 13.30-16.30 )

Eğitmen: Zeynep Tanbay https://www.e-varan.com/zeynep-tanbay/

Katılımcı Sayısı : Max. 20

(Eğitimin gerçekleşmesi için min. 10 kişi gereklidir)

Online Eğitim Platformu : Zoom

 

 

 

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Online Eğitim

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü