Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Konservatuara Hazırlık Workshop

    Beydağı sokak no 17/A rasimpaşa mahallesi yeldegirmeni kadikoy 12 Şubat 2023 Pazar
    120 dakika
    • Workshop

    Konservatuara Hazırlık Workshop

    Yaş Sınırı :16+

    Süre: 2 Saat

    Konservarura hazırlık derslerinizin başlaması sebebi ile hocamız ALPER HALİLOĞLU ile bir workshop düzenledik. Bir eğitim süreci boyunca yapacaklarınızın hızlandırılmış halini görmek hocamızı tanımak ve oyunculuk mesleğini akademik olarak seçip seçmemek konusundaki soru işaretlerini gidermek için sizi de aramıza bekliyoruz. Belki de istediğin meslek oyunculuktur? Gel buna birlikte karar verelim.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Allegro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Konservatuara Hazırlık Workshop Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKonservatuara Hazırlık Workshop İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAllegro Sahne
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü