Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Onur Caymaz ile - Mekan Edebiyat Gezileri

    • Eğitim
    • Gezi

    Onur Caymaz ile - Mekan Edebiyat Gezileri

    Bilgi : Bilet alanlar  0 542 495 35 96 numaradan ulaşmalıdır.

    Mekân Edebiyat Gezileri kapsamında bu kez Büyükada! Hazır adanın en güzel zamanlarını yakalamışken...17 Eylül Cumartesi günü, önce Adalar Müzesi'ne kısa bir yürüyüş, yolda nefis bir sohbet, sonrasında müzenin serin bahçesi.. Bahçede küçük bir kek - çay molası. Ardından İki saate yakın bir seminer.  Büyükada, Büyükada'nın mekânları, olaylar, zamanlar, insanlar... Kültür ve edebiyat odağında, şair - yazar Onur Caymaz anlatımıyla. 
     
    Sonra müzeye geçiyor, yazarımız eşliğinde bir saate yakın bu küçük ve şirin müzeyi de birlikte geziyor, hikayeleri dinliyor, sonra ayrılıyoruz…

    Program
    Onur Caymaz anlatımıyla adadan yolu geçmiş ünlü yazarlar, olaylar; mekanın edebi dokusu, edebiyat söylentileri, tarih, şiir, roman derken dopdolu bir kaçamak.
    11.00 : Büyükada'da buluşma
    12.00 : Adalar Müzesi: Dinlenme, ikram
    12.30-14.15 : Seminer
    14.20 : Müze Ziyareti
    15.00 : Serbest Zaman

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü