Para Bolluk  ve Başarı Atölye Çalışması

Para Bolluk ve Başarı Atölye Çalışması

  • Eğitim
Tarih : 18 Mart 2018
Yer : İstanbul - Taksim Berjer Otel
Fiyat: 162₺  (Hizmet Bedeli Dahildir)
 
Kimine göre başarı ve para ayrı ayrı ele alınabilir. Ama aslında öylemi? Başarı hissi olmadan paraya, hak ettiğimizi kazanmadan başarı hissine sahip olabilir miyiz?
 
Elbette ki emeğimizi sadece bütünün hayrına karşılıksız sunduğumuz zamanlar var, ve sağlıklı bir toplumda böyle olması gerekir.
 
Ancak çok çalışıp istediğimiz yere gelemememiz yada işimizde çok beğenilip istediğimiz kazancı elde edemememizin nedeni çevremizden, ailemizden ve geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız inanç kalıplarıdır. Biz bu inanç kalıplarını fark ettiğimizde neden ve sonuç dengesini iyileştirirken HAYATIMIZI da olumlu yönde değiştiririz
 
Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz.
 
Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yokmuşçasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor. kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış vb..
 
Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlardır. 
 
Seminerde Kazanacaklarınız
Bilinçaltındaki para ve başarı ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz.
 
Yerine istediğiniz yeni başarı ve bolluk kalıplarını sadece oluşturmakla kalmayıp, Heal Your Life® a özel tekniklerle bunları bilinçaltına yerleştirebileceksiniz.
 
Paraya bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak.
 
Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.
 
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) methodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir. 
 
Eğitmen : Handan CENGİZ – Amerika’dan Lisanslı Heal Your Life® Seminer Lideri

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü