Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pitch Challenge.

    Yıldırım Kule, Mevlana Blv. Cevizlidere Mah. Muhtarlığı No:221 D:103, 06520 Çankaya/Ankara 23 Aralık 2022 Cuma
    • Eğitim

    Pitch Challenge | 50 Girişim, 20'den fazla Yatırımcı ile 2 Dakikalık Startup Sunum Yarışması
    23 Aralık Cuma, 16:00 – 19:00, Ankara Tekmer

    Ankara Tekmer, Leap Invesment ve Geometri Melek Yatırım Ağı iş birliğinde; çalıştığı alan, bulunduğu aşama fark etmeksizin, erken aşama teknoloji girişimleri Pitch Challenge’da yatırımcılara sunum gerçekleştiriyor!

    Pitch Challenge’da 50 girişim, melek yatırımcı ve iş insanlarından oluşan toplam 20 kişilik jüriye iki dakikalık sunumlarını yapma fırsatı yakalıyor! Gerçekleşen her sunum sonunda jüri üyeleri tüm katılımcılara açık şekilde girişimlere 7 ile 10 arasında puan verecek ve soru cevap için ayrıca bir süre ayrılmayacak olup finale kalan iki girişimin sunumları tekrar dinlenildikten sonra kazanan girişim Pitch Challenge’ın şampiyonu olacaktır.
    Pitch Challenge’da yer aldıktan sonra yatırım alan girişimler arasında; Sweephy, Varsapp, Latissim, GlaucoT, Enhencer, Heybooster ve Malty girişimleri bulunuyor.
    İlgili herkesin katılımına açık olarak düzenlenen Pitch Challenge'ın ücretsiz davetiye formu: https://bit.ly/pitchchallenge_ankara
    Etkinliğe katılımın yanı sıra sahnede girişim sunumunu gerçekleştirmek isteyen girişimcilerin Formu doldurması yeterli olacak ve formu dolduran tüm girişimlere iki gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
    Pitch Challenge’da Sunum Gerçekleştirmek İsteyen Girişimler İçin Başvuru Formu: https://bit.ly/pitchchallenge_startups_ankara

    Ankara TEKMER
    Türkiye’nin ilk özel teşebbüs Tekmer’i olup, KOSGEB tarafından İŞGEM/TEKMER programı kapsamında desteklenen ve bünyesinde başarılı girişimcilerin yer aldığı bir Teknoloji Geliştirme Merkezi’dir.

    Girişimcilere sunduğu rahat ve modern çalışma koşullarının yanı sıra, hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen tüm girişimcilere eşsiz bir çalışma ortamı sağlamak, girişimcileri yatırımcılar ile bir araya getirmek, danışmanlıklar ile sorunlarına çözüm bulabilmek hedefiyle yola çıkmıştır. LEAP Investment gücü ile kurulan Ankara TEKMER’de girişimciler, yatırım grubunun üyeleri ile fikir alışverişinde bulunmakta ve aldıkları mentorluklar sayesinde yatırıma giden yolda tecrübe elde edebilmektedir. Ankara TEKMER’de, muhasebe, hukuk ve KOSGEB konularında da ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

    LEAP Investment
    Erken aşamadaki teknoloji girişimlerine akıllı sermaye sağlama hedefiyle yola çıkan LEAP Investment, sağladığı sermaye, danışmanlık ve mentorluk ile girişimcilerin gelişimini desteklemekte, girişimcileri yakından takip eden yapısıyla diğer fonlardan ayrışmaktadır.

    Farklı sektörlerde uzun yıllar deneyime sahibi olan yatırımcılar, kendi deneyimleri ile sadece yurt içinde değil uluslararası arenada da girişimcilere pazarlama ağı ve rehberlik sağlamaktadır.

    Geometri Melek Yatırım Ağı
    Başlangıç Aşamasındaki Girişimlere $20K Yatırım Gerçekleştirir. İlgili Kişilerin Melek Yatırımcı Olmasını Kolaylaştırır.

    Temmuz 2019’da hayata geçen Geometri Melek Yatırım Ağı girişimlerin yatırım turuna kendi sermayesi $20K ile katılım sağlarken mevcut yatırımcılarıyla birlikte $100K'a kadar yatırım gerçekleştirebilmektedir. Avrupa ve ABD'de uygulanan Rolling Fund
    modelini Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde Anonim Şirket statüsünde uygulayan Geometri Melek Yatırım Ağı’nda 49 bireysel yatırımcı, 7 şirket ve 1 halka açık şirket olmak üzere toplam 57 Yatırımcı ortak statüsünde yer alırken bugüne kadar 14 girişimin yatırım turuna katılım sağlamıştır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara TEKMER

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pitch Challenge. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraPitch Challenge. Ankara Biletleri

    AdresAnkara TEKMER
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü