Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Purisound Ses Banyosu

    Bursa - Podyum Sanat Mahal Atölye Cumhuriyet, Nilüfer Hatun Cd. No:114, 16140 Nilüfer/Bursa 21 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Meditatif Uygulama
    • Meditasyon

    Purisound Ses Banyosu

    Antik Tibetlilerin meditasyon ve ritüellerinde kullandıkları tekniklerin geliştirilerek günümüze uyarlandığı bir yöntem olan “Ses Banyosu” herkes için uygun ve deneyim gerektirmeyen bir meditatif uygulama. Ses terapisti Can Camuzcu eşliğinde gerçekleşecek seans için sadece rahat edebileceğin kıyafetlere, bir mata ve ince bir battaniyeye ihtiyacın var. Uzanabilir ya da oturabilirsin. Gözlerini kapat ve yaklaşık bir saat boyunca kendini seslerin gücüne bırak. Sadece dinle.
    Bedenin, zihnin ve ruhunla…
    www.purisound.com

    Ses Banyosu’nun başlıca faydaları:
    Vücudu ve zihni sakinleştirir,
    Stres ve kaygı seviyelerini düşürür,
    Ruh halini yükseltir,
    Odaklanma gücü ve netlik kazandırır,
    Kan basıncını düzenler,
    Yorgunluğu azaltır,
    Uyku kalitesini artırır,
    İçsel denge sağlar,
    Enerji akışını ve çakraları dengeler,
    Farkındalığı artırır…

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Podyum Sanat Mahal Atölye

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü