Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Renklerin Suyla Ahengi - Ebru Atölyesi

    Muradiye, Prf. Dr. Halil İnalcık Sk. No:3, 16050 Osmangazi/Bursa 02 Şubat Perşembe - 03 Şubat 2023 Cuma
    • Atölye

    Renklerin Suyla Ahengi - Ebru Atölyesi

    Yaş Sınırı: 9-15 Yaş 

    Ebru sanatı geleneksel Türk süsleme sanatlarının en kadim olanlarındandır ve Türk sanat tarihinde özel bir yeri vardır. Muradiye Kur’an ve El Yazmaları Müzesinde gerçekleştirilecek olan atölyede ebru sanatının tarihçesi, kullanıldığı alanlar, çeşitleri ve malzemelerinin tanıtımının ardından katılımcılarla birlikte bir ebru uygulaması gerçekleştireceğiz. Bu sayede katılımcılar ebru sanatının inceliklerini uygulamalı olarak deneyimleme şansına sahip olacaklar.

    Atölye için belirtilen yaş sınırına uygun olmayanlar, katılım sağlayamaz ve ücret iadesi yapılmaz.
    İdare mücbir durumlarda oyun ve koltuk düzeni değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    Müzede bilet satışı yapılmamaktadır, biletler sadece “biletinial.com”dan satılmaktadır.
    Bilet alındıktan sonra iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü