Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Serhan Süsler Oyunculuk Workshop

    240 dakika
    • Eğitim
    • Workshop

    Serhan Süsler Oyunculuk Workshop

    Yaş Sınırı: +16

    Etkinlik 3 gün sürmektedir. 26-27-28 Ağustos tarihlerinde geçerlidir. Etkinlik saat 13:00'de baslayıp 17:00'de bitecektir.

    Michael Chekov 
    Peter Brook 
    Stella Adler
    Stanislavski... peki siz hangisine daha yatkınsınız? 
    Oyunculuk yolculuğunda kendinizi keşfetmek ve doğru ilerlemek için gelin seçiminizi birlikte yapalım. 

    Serhan Süsler ile üç gün dolu dolu bir oyunculuk workshopu için yerinizi ayırtmayı unutmayın. 

    Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.
    20 katılımcı altında etkinlik iptal olup iade yapma hakkı vardır .

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü