Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Uludağ Yaz Kampı

    • Eğitim
    • Bilim Temalı Yaz Kampı

    Uludağ Yaz Kampı

    Yaş Sınırı : 8-14 Yaş Arası

    Not : Etkinlik Süresi 6 gündür. İsterseniz ilk 3 güne veya son 3 güne de katılım sağlanılabilir. (20 Temmuz-26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.)

    Hayatı eve sığdırdığımız günler bitti! Uzun bir ev molasının ardından şimdi doğa ile buluşma vakti!

    WES TEAM ekibi olarak -yeni normal şartların göz önünde bulundurulduğu, COVİD-19’a karşı gerekli tüm tedbirlerin alındığı, eğlencenin merkezine öğrenmenin hazzının eklendiği, doğa ile iç içe bir kamp programı ile karşınızdanız.

    Doğayı seven, gözlem yapmaya meraklı 8-14 yaş arası çocuklar için evde geçirmek zorunda oldukları stresli günleri unutturacak etkinlikler içeren dopdolu bir kamp deneyimi sunuyoruz.

    Uludağ’ın birbirinden eşsiz, şehir kalabalığından uzak, doğal güzellikler ile çevrili kamp alanlarında; “Orman Okulu” konseptini hakim kılarak, ağaç yaprakları ve kuş sesleri arasında, tatil kavramını doğa bilimleri ile de harmanlayıp eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

    Akşam saatlerinde gökyüzü gözlemleriyle astronominin büyülü yolculuğuna çıkacak olan çocuklar, sabah yaptıkları doğa yürüyüşünde elde ettikleri doğa ganimetleri ile bilimin her adımda bizimle olduğunu keşfedecek

    Kamp ekibimiz alanında uzman, yetkin donanımlara sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.  Geleceğe yön veren, güven hissettiren, şekillendirmeyen ama ilham veren ve her zaman yüksek motivasyona sahip kadromuz her daim göreve hazır olacak şekilde kendini yetiştirmektedir.  İşte bu kadro eşliğinde yapılacak olan; Bilimsel atölyeler, bilim gösterileri, STEM+A & MAKER etkinlikleri, oryantiring çalışmaları…gibi uygulamalarda çocuklarınız oynayarak öğrenecek, eğlenerek bilimin ve doğanın keyfini çıkaracak!

    SIK SORULAN SORULAR

    Kampçılarınızın güvenliği nasıl sağlanıyor?

    Kampçıların güvenliği bizim için en önemli konulardandır. Otel yönetiminin sağladığı güvenlik, eğitmenlerimiz tarafından da desteklenmektedir.

    Çocukların evindeki huzuru yakalayıp etkinlikleri rahatça gerçekleştirmesi, hiçbir konuda tereddüt yaşamaması adına gerekli tüm önlemlerin alındığı güvenli alanlar sunmaktayız.

    Çocuğumla ilgilenecek personel hakkında bilgi verir misiniz?

    Eğitmen kadromuz ve tüm personel alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çocuklarınız konusundaki hassasiyeti biliyor bu sebeple eğitmen kadromuzu seçerken son derece titiz davranıyoruz. Alanlarında gösterdikleri başarının yanı sıra ekibimiz; güven veren, çocuklarla iyi iletişim kuran, dinamik bireylerden oluşmaktadır.

    Otelde alınan Covid-19 virüs önlemleri nelerdir?

    Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusundaki tüm Covid-19 virüs önlemlerini otelde, etkinlik alanında ve ulaşım sırasında uygulamaya geçirmiş durumdayız. 

    Kamp alanına ulaşım nasıl sağlanacak?

    Kamp merkezine yolculuk, Görükle bölgesinden hareket edecek servis Acemler’e kadar metro duraklarından katılımcıları alarak Uludağ’a doğru hareket edecektir. Kamp programında ulaşım, Oksijen Travel ulaşım güvencesi ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde kamp bitiminde dönüş de aynı acente ile gerçekleştirilecektir.

    Kamptaki yemek öğünlerinden ve içeriğinden bahseder misiniz? Gün boyu ihtiyaçları olan besinler fiyata dahil mi?

    Diyetisyenler tarafından, ilgili yaş gruplarının kamp sürecinde ihtiyacı olan günlük kalori ve besin grupları belirlenerek öğünler hazırlanmıştır. Tüm ana ve ara öğünler belirlenen ücrete dahildir.

    Çocuğumun besin alerjisi var. Kendisine özel menü hazırlanması mümkün mü?

    Kayıt esnasında veya sonrasında dolduracağınız formlarda konu ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica ediyoruz. Özel durumun belirlenmiş olması ile birlikte sizinle ve diyetisyenle yapacağımız görüşmeler sonrasında çocuğunuz için özel menü elbette hazırlanacaktır.

    Oda arkadaşı indirimi var mı?

    Tek kişilik oda satışı yapıyor olmakla birlikte arkadaş ya da kardeşiniz ile kalmak istediğiniz takdirde “oda arkadaşı” indirimimiz bulunmaktadır.

    Kampa gelirken yanında olması gereken eşyalar nedir?

    Uludağ için yapılan hazırlıklarda, farklı hava koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Dağ havasının ferah ve serin olması nedeniyle özellikle de güneş battıktan sonra, sıcaklık 15 derece seviyesine iniyor. Bu da giysi tercihlerinde geniş yelpaze seçeneklerini hazırda tutmayı gerektiriyor. Unutmayın ki Uludağ’dayız :)

    Olası bir sağlık sorununa nasıl müdahale edilecek?

    Konaklamanın yapıldığı Kar Otel’de; sağlık görevlileri, ilk yardımda bulunabilecek yetkinlikte personel ve istenmeyen durumlar için her zaman ambulans hazır bulunmaktadır. 

    Kamp programına katılan herkesin sağlığı, görevlilerin titiz kontrolü ve gözlemi altına alınmaktadır.

     Kamp ücretine dahil olan hizmetler nelerdir?

    Kamp süreci boyunca tüm etkinlikler, ulaşım, beslenme, otel ve aklınıza gelen her şey ücrete dahildir.

     Kayıt ve ödeme sonrasında iptal veya erteleme şartları nedir? Herhangi bir nedenle kamptan ayrılma gerçekleşirse uygulanacak prosedür nedir?

    Siteye eklediğimiz sözleşmeden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

    https://www.westeam.net/satis-sozlesmesi

    Kampta yapılacak etkinliklerde kullanacağınız ekipmanların dezenfektan işlemleri gerçekleşti mi?

    Kamp programı sırasında uygulanacak atölye çalışmalarında kullanılacak tüm malzemelerin dezenfekte edilmesinin yanı sıra tek kullanımlık olacak şekilde tedarik edilmiştir.  Doğada yapılacak etkinliklerde ise eğitmenler tarafından gerekli gözetim sağlanmaktadır.

     Kampa katılan bireylerin bulaş riski taşıyıp taşımadığını nerden bileceğiz?

    Kamp alanı girişinde sağlık ekibi hazır bulunmakta ve gerekli muayeneler yapılmaktadır. Ayrıca kamp süresi boyunca da sosyal mesafe önlemleri göz ardı edilmemektedir.

     Çocuğumun kronik bir rahatsızlığı var. Bir atak durumunda otel gerekli donanıma sahip mi ya da yakınlarda hastane mevcut mu?

    Gerekli sağlık personellerimizin 7/24 hizmet veriyor olması dışında hazırda bekleyen ambulanslar ile de acil müdahale edilmektedir. Ayrıca bu tarz durumlarda kullandığınız ilaçlar varsa, bilgilendirme ve tedarikinin yapılmasını sizden kamp öncesinde rica ediyoruz.

     Çocuğum çekingen. Kamp süreci boyunca kendini ifade edemeyip sıkılmasından korkuyorum. Kendini koruyacak konumda olmadığı için de akran zorbalığı konusunda alacağınız önlemleri merak ediyorum.

    Eğitimci kadromuz; akran zorbalığı, duygu ve düşüncelerini ifade etmede zorluk çekme ve bunun gibi çeşitli pedagojik konuları içeren konularda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz en az 5 yıllık deneyime sahip, alanında uzman kişilerdir. Görevli personel kadromuz içerisinde yıllarca etkinliklerde yöneticilik yapmış bireyler de mevcuttur.  İstenmeyen durumlarda mevcut şartlara uygun olarak tecrübenin ve bilginin verdiği soğukkanlılıkla uygulanacak birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak her çocuk ve olay farklı olduğu için size burada alınacak önlemleri sıralamak pek doğru olmayacaktır.

     Çocuğum henüz para hesabı yapamıyor. Kamp programında verdiğiniz hizmet bütün ihtiyaçlarını karşılar mı? Yanında para göndermeme gerek var mı?

    Kamp programımız ”her şey dâhil sistem” şeklinde uygulanmaktadır. Wes Team olarak kampçıların kamp dahilindeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Harcama yapmalarını gerektirecek herhangi bir gider kolu bulunmamaktadır.

     Bursa’da oturmuyoruz. Şehir dışından gelip kampınıza katılabilir miyiz?

    Elbette! Şehir dışından katılımlarınız bizi mutlu eder. Çocuklarınızı terminalde karşılıyor olacağız.

     Aileler kampa dahil olabilir mi?

    Kampımız 8-13 yaş arası çocuklara yönelik dizayn edilmiştir.  Çocukların yeni bir deneyim kazanmalarını, özgüven sahibi olmalarını, ailelerinden bağımsız vakit geçirmelerini çok önemsiyoruz. Sizin de çocuğunuzu kampa gönderme sebeplerinden bazılarının bunlar olduğuna inanıyoruz. Belirtilen duraklarda çocuklarınızı teslim edebilir ya da belirlenen otel sınırına kadar gelerek çocuğunuzu bize emanet edebilirsiniz.

     İstediğimiz zaman çocuğumuzla iletişim kurabilir miyiz?

    Çocukların etkinliklerinin bölünmesi, deneyimlerinin kalitesinin azalması en son istediğimiz unsurlardan biri.

    Sizlerin bu konudaki hassasiyetinizi anlıyor ve hak veriyoruz. Buradan yola çıkarak gönlünüzü rahatlatacak uygulamalar sunuyoruz. Gün boyu birçok etkinlikte canlı yayın yapacağız. Ayrıca bütün gün çekilecek olan etkinlik görsellerini galeri halinde sizlerle paylaşacağız. 

    Etkinliklerin bölünmeden ailelerin çocukları ile iletişim kurabilmeleri için belirlenen saat aralıklarını da sizlere bildirmekteyiz. Bu şekilde gerçekleşecek iletişimin çocukların motivasyon ve kazanımlarını sekteye uğratmayacağına inanıyoruz.

    Çok özel olabilecek bazı durumlarda diğer çocukların etkilenmeyeceği şekilde bir görüşme ayarlaması söz konusu olabilmektedir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü