Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ankara'nın Roması Sergisi

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Ankara'nın Roması Sergisi ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Ankara’nın Roma Dönemi’nden kalan en önemli kalıntıları (Ankara Kalesi, Augustus Mabedi, Roma Hamamı, Roma Tiyatrosu, Roma Yolu, Juliopolis) hakkında fotoğraflar ve tarihi bilgiler ışığında tanıtılması ve halkın kent kimliği bilincinin oluşmasının sağlanması.                                                   

    Ankara’nın Tarihçesi ve Fotoğrafları
    Ankara İsminin Tarihçesi
    Augustus Tapınağının Tarihi ve Fotoğrafları
    Roma Hamamının Fotoğrafları ve Tarihçesi
    Roma Tiyatrosunun Fotoğrafları ve Tarihçesi
    Ankara Kalesi’nin Fotoğrafları ve Tarihçesi
    Ankara Şehir Merkezinde Yapılan Kazı Çalışmaları ve Fotoğrafları
    Juliopolis Kazıları Hakkında Bilgi ve Fotoğraflar şeklinde başlıklandırmalar altında sergilemeler yapılacak. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü