Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Çocuklar için Drama, Eğitsel Oyun

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Çocuklar için Drama, Eğitsel Oyun ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    06.06.2022: Geleneksel Oyuncak Bebek Kültürü ve Yapımı        
    07.06.2022:  Müze Bavulu tekniği biriktirme kültürünün tarihsel sürecinin anlatımı                                                                               
    08.06.2022: Geleneksel Oyunlar Kültürümüz (Mangala, Korgol, Peçiç, Dokuz Taş, Üç Taş vb.)                                                            09.06.2022: Geleneksel Oyunlar Kültürümüz (Mangala, Korgol, Peçiç, Dokuz Taş, Üç Taş vb.)                                                            10.06.2022: Braille Etkinliği     
    11.06.2022: Türk Süsleme Sanatı ile Türk Halı Sanatında Kullanılan Yaygın Motifler                                         
    11.06.2022: Türk Süsleme Sanatı ile Türk Halı Sanatında Kullanılan Yaygın Motifler                                                                            12.06.2022: Türk Süsleme Sanatı ile Türk Halı Sanatında Kullanılan Yaygın Motifler                                                                                                
    Eğitimler Özel Müze uzmanlarınca verilecek. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü