Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Coffex İstanbul

    • Festival

    Coffex İstanbul

    Coffex İstanbul 17 - 20 Mart Tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi'nde!
     
    Açılış saati: 
    10.00
    Kapanış: 19.00

    Bilgi: Satın alınan bilet 17-20 Mart tarihleri arasında katılım sağlanacak 1 gün için geçerlidir.
     
    Coffex İstanbul Fuarı, Türkiye’de Kahve endüstrisi ve bu endüstriyi destekleyen paydaş ürünler konusunda yapılan tek ve en önemli fuar platformu olma özelliği taşıyor. Kahve profesyonellerinin ve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla beklediği fuar profesyonelleri ve kahve tutkunlarını bir araya getirirken bir çok etkinlikle de fuara gelen ziyaretçiler keyifli anlar yaşıyor. 2022 yılında 4 .kez düzenlenecek fuarda Profesyonel kahve makinaları, Coffee Shoplar , 3.Dalga Kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar , kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, vending makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, Coffee Shoplar , kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları , ülkeler,Karton bardak, ambalaj, butik çay markaları ,Kakao, çikolata, ve tasarımcılar bulunacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü