Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Fatih Altaylı - Teke Tek Bilim

    Fatih Altaylı - Teke Tek Bilim

    • Türkçe (Etkinlik)

    Fatih Altaylı İle Teke Tek Bilim, İlber Ortaylı ve Celal Şengör başta olmak üzere çok değerli akademisyenler ve alanlarında uzman konuklarla yeniden sizlerle.

    Gazeteciliğe, 1982 yılında Cumhuriyet gazetesinde spor muhabirliği yaparak başlayan Fatih Altaylı, kariyerine 1995 yılında 'Teke Tek' programı ile yön vermiştir. Oldukça ses getiren ve bilim dünyasında tartışma ve yeni olgulara yol açan 'Teke Tek programı' günümüzde hala popülaritesini korumakta ve ses getirmektedir. Fatih Altaylı, İlber Ortaylı ve Celal Şengör gibi önemli konukları ağırlayacağı Teke Tek Bilim etkinliğiyle bilimin kapılarını yeniden aralayacak. Teke Tek Bilim programı, birçok alanı kapsayan geniş bir yelpazede izleyicileri bilimin muhteşem dünyasına götürecek. Bu önemli etkinliğe mutlaka katılın. Etkinlik biletleri çok yakında Biletinial'da.

    Fatih Altaylı İle Teke Tek Bilim Programında Neler Olacak?

    Etkinlikte, etkileyici sunum ve açıklamlar ile bilimsel konular anlaşılır hale getirilecek ve izleyicilere güncel bilimsel gelişmelere dair bilgiler sunulacak. Etkinlik, sadece bilimsel içerik sunmakla kalmayacak, aynı zamanda izleyicilere ilham kaynağı olacak ve bilime olan ilgiyi artırmaya teşvik edecek. Bilgilendirici ve ilham verici bir deneyime hazır olun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu