Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nature Calls You!

    • Tur
    • Parti

    Nature Calls You!

    Etkinlik Süresi: 20:30 - 21:00 gibi İstanbul'dayız. Tam gün

    Sabah saat 05:45 – 07:00 arasında İstanbul bölgesindeki belirlenmiş lokasyonlardan (İncirli Metrobüs Durağı Mecidiyeköy Yönü, Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü Otobüs Durağı, Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, Kartal Köprüsü Ankara Yönü) kalkacaktır.

    Hiking yapılacak alan Kartepe Bölgesi - Geyikalan Tepesi (TECHNO PARTY)

    Leave The Town doğanın derinliklerine ve zirve noktalarına ekstrem keşif programları düzenler.

    Katılımcılar bilinen rotaların aksine yeni yerler keşfederek, zorlu patikalardan geçer ve doğanın zirve noktalarına ulaşır.

    Nature Calls You! programında İstanbul'dan belirlenmiş noktalardan kalkan otobüsümüzle Kartepe'de hiking yapacağımız alana geçiyoruz. Ortalama molalarla birlikte 4-5 saatlik hiking maceramızda dağ rehberlerimiz sizleri ekstrem soğukta hayatta kalmak ve doğada yaşam konularında sizleri bilgilendirecekler. Doğanın içerisinde, ormanın derinliklerinde yapmış olduğumuz hiking sonrasında teleferiklerimizle 1.500 metre irtifaya tırmanıyor ve Kartepe'nin en zirve noktasında WARM-UP Techno Party düzenliyoruz. Hem barbecue yapıyor hem de müziğin etkisiyle bulutların üstünde doyasıya dans ediyoruz.

    Bir tarafımız İzmit Körfezi bir tarafımız Sapanca Gölü. Tüm şehir ayaklarımızın altında. 

    Şimdi Leave The Town ile hikayeni değiştir!

    Tüm aktiviteler toplam fiyata dahildir. Kişisel harcamalar katılımcıya aittir.

    - Ulaşım
    - Breakfast BOX - Sabah Kahvaltısı
    - Sıcak içecek ikramları ve aperitifler
    - Hiking
    - Workshop
    - Teleferik
    - Barbecue
    - Techno Party
    - Seyahat Sağlık Sigortası

    Leave The Town doğanın derinliklerine ve zirve noktalarına ekstrem keşif programları düzenler.

    Katılımcılar bilinen rotaların aksine doğanın içerisinde yeni yerler keşfederek zorlu patikalardan geçer ve doğanın zirve noktalarına ulaşır.

    Nature Calls You! programında İstanbul'dan belirlenmiş noktalardan kalkan otobüsümüzle Kartepe'de hiking yapacağımız alana geçiyoruz. Ortalama molalarla birlikte 4-5 saatlik hiking maceramızda dağ rehberlerimiz ekstrem soğukta hayatta kalmak ve doğada yaşam teknikleri konusunda sizleri bilgilendireceklerdir. Doğanın içerisinde, ormanın derinliklerinde yapmış olduğumuz hiking sonrasında telesiyejle 1.500 metre irtifaya tırmanıyor ve Kartepe'nin en zirve noktasında WARM-UP Techno Party düzenliyoruz. Hem barbecue yapıyor hem de müziğin etkisiyle bulutların üstünde doyasıya dans ediyoruz.

    Sabah saat 05:45 – 07:00 arasında İstanbul bölgesindeki belirlenmiş lokasyonlardan (İncirli Metrobüs Durağı Mecidiyeköy Yönü, Mecidiyeköy Mado Önü Otobüs Durağı, Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, Kartal Köprüsü Ankara Yönü) kalkacaktır.

    Bir tarafımız İzmit Körfezi bir tarafımız Sapanca Gölü. Tüm şehir ayaklarımızın altında.

    Şimdi hikayeni değiştir ve hayatı ekstrem yaşa!

    Tüm aktivitelerimiz fiyata dahil olup, kişisel harcamalar katılımcıya aittir.

    -Ulaşım

    -Breakfast BOX - Sabah Kahvaltısı

    -Sıcak içecek ikramları ve aperitifler

    -Hiking

    -Workshop

    -Teleferik

    -Barbecue

    -Techno Party

    -Seyahat Sağlık Sigortası

    Önemli Kurallar:

    1-Programlara sadece 18 yaş ve üzerindeki kişiler katılım sağlayabilir.

    2-Etkinlikler her türlü hava koşullarında gerçekleştirilebilir. Katılımcıların hava şartlarına hazırlıklı gelmeleri beklenmektedir. Leave The Town katılımcıların sağlığını tehlikeye sokabilecek ekstrem hava olayları yaşandığı takdirde program ya da aktivite iptali yapabilir.

    3-Leave The Town tüm aktiviteler için maksimum güvenlik önlemlerini almaktadır. Her bir katılımcı seyahat sağlık sigortası güvencesindedir. Her bir katılımcıya aktivite öncesinde Leave The Town ekibi tarafından dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda uyarılar yapılmaktadır. Uyarıları dikkate almayan ve grup düzenini bozacak davranışlarda bulunan kişiler bölgeden sorumlu güvenlik güçlerine bildirilecektir.

    4-Katılımcıların Leave The Town programlarına; kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ruhsatsız silah ile lazer ekipmanları vb. getirmeleri yasaktır. Bu tarz ekipmanlarla gelen katılımcılar olduğu takdirde herhangi bir geri ödeme yapılmaksızın etkinlik otobüsüne alımı gerçekleşmeyecektir.

    5-Katılımcıların özel eşyalarının kaybolmasından Leave The Town sorumlu tutulamaz. Özel eşyaların sorumluluğu şahsa aittir. Program süresince Leave The Town ekibine hiçbir özel eşya emanet edilemez.

    6-Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz programa kabul edilemeyecektir.

    7-Leave The Town program için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla programa almama hakkına sahiptir.

    SIRT ÇANTASI

    Programa sizi sıcak tutacak hiking aktivitesine uygun kalın kıyafetler giyerek gelmeniz önerilir.

    Ekstra Öneri Listesi:

    -Hiking Botu

    -Su Matarası

    -Su geçirmez spor kıyafetleri

    -Bere ve Eldiven

    -Sırt Çantası

    -Yedek havlu

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü