-

Pera Sanat İstanbul Turu

  • Tur

PERA & SANAT TURU

Hareket Yeri  : 06:30 İzmir Yolu Migros önü

İstanbul Modern Müzesi, Pera Müzesi, Salt Galata, Türvak Yeşilçam Müzesi Ve İstiklal Caddesi Turunu İçeren Sanat Ve Nostalji Dolu Bir Gün

Tatilde aile olarak katılabileceğiniz keyifli bir etkinlik, sanat dolu bir gün Bugün dünya çapında örnek müzelere ve sanat galerilerine sahip istanbul güncel Sanatın tüm dallarına festivaller, galeriler, müzeler ile ev sahipliği yaparak pek Çok ulusal ve uluslararası sanatçının eserini bizler ile buluşturuyor.

Sabah 06:30'da aracımız Rehber ile gelen misafirlerimizi karşılıyoruz. Saat 07:00 hareket ile misafirlerimize kahvaltı kumanyalarını dağıtarak yola çıkıyoruz. Osmangazi köprüsünden geçerek İstanbul'a varıyoruz. Karaköy, Galata, Meşrutiyet Caddesi ekseninde bulunan rotamız üzerinde İSTANBUL MODERN MÜZESİ'nin Asmalımescit'te bulunan şu an için geçici binası, Eski Osmanlı Bankası'nın tarihi binası restore edilerek SALT GALATA olarak sanata dünyasına kazandırılan etkinlik ve sergi alanı, Tepebaşı'nda Pera Palas otelin karşısında bulunan PERA MÜZESİ ve son olarak TÜRKER İNANOĞLU VAKFI SİNEMA TİYATRO MÜZESİ'Nİ ziyaret edeceğiz. Rehberimizin vereceği İstiklal Caddesi için serbest zaman sonrası aracımıza binerek dönüş yolculuğuna geçeceğiz.

Dahil olan hizmetler

Ulaşım

Kdv

Rehberlik

Hizmet Bedeli

Araç İçi İkram

Seyahat Sağlık

Sigortası

Köprü Geçiş Otopark

Dahil Olmayanlar

 Müzekart Ve Müze

Girişleri

Öğlen Yemeği

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü