Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pera Sanat İstanbul Turu

    • Tur

    PERA & SANAT TURU

    Hareket Yeri  : 06:30 İzmir Yolu Migros önü

    İstanbul Modern Müzesi, Pera Müzesi, Salt Galata, Türvak Yeşilçam Müzesi Ve İstiklal Caddesi Turunu İçeren Sanat Ve Nostalji Dolu Bir Gün

    Tatilde aile olarak katılabileceğiniz keyifli bir etkinlik, sanat dolu bir gün Bugün dünya çapında örnek müzelere ve sanat galerilerine sahip istanbul güncel Sanatın tüm dallarına festivaller, galeriler, müzeler ile ev sahipliği yaparak pek Çok ulusal ve uluslararası sanatçının eserini bizler ile buluşturuyor.

    Sabah 06:30'da aracımız Rehber ile gelen misafirlerimizi karşılıyoruz. Saat 07:00 hareket ile misafirlerimize kahvaltı kumanyalarını dağıtarak yola çıkıyoruz. Osmangazi köprüsünden geçerek İstanbul'a varıyoruz. Karaköy, Galata, Meşrutiyet Caddesi ekseninde bulunan rotamız üzerinde İSTANBUL MODERN MÜZESİ'nin Asmalımescit'te bulunan şu an için geçici binası, Eski Osmanlı Bankası'nın tarihi binası restore edilerek SALT GALATA olarak sanata dünyasına kazandırılan etkinlik ve sergi alanı, Tepebaşı'nda Pera Palas otelin karşısında bulunan PERA MÜZESİ ve son olarak TÜRKER İNANOĞLU VAKFI SİNEMA TİYATRO MÜZESİ'Nİ ziyaret edeceğiz. Rehberimizin vereceği İstiklal Caddesi için serbest zaman sonrası aracımıza binerek dönüş yolculuğuna geçeceğiz.

    Dahil olan hizmetler

    Ulaşım

    Kdv

    Rehberlik

    Hizmet Bedeli

    Araç İçi İkram

    Seyahat Sağlık

    Sigortası

    Köprü Geçiş Otopark

    Dahil Olmayanlar

     Müzekart Ve Müze

    Girişleri

    Öğlen Yemeği

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü