Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Fantastic Beasts:The Secrets of Dumbledore

    Fantastic Beasts:The Secrets of Dumbledore

    e enjte, 14 prill 2022
    I përshtatshëm për audiencën 13 vjeç e lart.
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    142 minutë
    • Aventurë
    • Fantazi
    • Familje
    • IMAX
    • Family
    • Adventure

    Filmi i tretë i serisë “Fantastic Beasts and Where to Find Them” tregon aventurat e Newt Scammander.

     
    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj

    Kinemo Kinemo Teatri Teatri Koncert Koncert Spor Spor Tümü