Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Poker Face

    Poker Face

    e enjte, 1 dhjetor 2022
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    I përshtatshëm për audiencën 16 vjeç e lart.
    94 minutë
    • Aksion
    • Triller
    • Krim
    • Action
    • Crime

    Një miliarder teknologjik organizon një lojë pokeri me aksione të larta mes miqsh, por mbrëmja merr një kthesë kur zbulohen sekretet e mbajtura prej kohësh, shpaloset një komplot i përpunuar hakmarrjeje dhe hajdutët hyjnë.

     
    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj

    Kinemo Kinemo Teatri Teatri Koncert Koncert Spor Spor Tümü