Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Zakkum .

    Zakkum .

    • Konser.

    Zakkum

    Kapı Açılış   : 20.00

    Konser Saati: 21.00

    Sonrasında Popeye 23.30

    1999 yılında Raindog adıyla Ankara'da kurulmuş Türk alternatif rock grubu olan Zakkum, albüm çalışmaları esnasında Türkçe bir isme geçiş yaparak “Zakkum” adını kullanmaya başlamıştır.

    Glam, Brit-Pop Rock tarzında kurulan grup, 2004 yılına gelindiğinde Placebo, Radiohead, Morrissey, The Smiths, The Cure, Smashing Pumpkins, Suede gibi gruplardan yaptıkları cover parçaların yanına kendi eserlerini de seslendirmeye başlamıştır. Vokalde Yusuf Demirkol, elektro gitarda Eren Parlakgümüş, bas gitarda Emre Yılmaztürk ve davulda Cem Senyücel dörtlüsüyle Ocak 2007'de de ilk albümleri Zehr-i Zakkum piyasaya çıkmıştır.Son olarak 2020 yılında Duble, Vol 1 ve Duble, Vol. 2 olmak üzere iki albüm yayınlamışlardır.

    Zakkum, sevilen şarkıları ile 3 Şubat Cuma akşamı saat 21:00'de IF Ankara Performance Hall'de!

    - Herkes Katılım Sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request