Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    11.Uluslararası Klarnet Festivali – Ankara / Vassilis Saleas & Serkan Çağrı

    • Konser.

    11.Uluslararası Klarnet Festivali – Ankara  / Vassilis Saleas & Serkan Çağrı

    Ülkemizin önde gelen klarnet virtüözlerinden Serkan Çağrı ile Yunanistan’ ın dünyaca ünlü klarnet sanatçısı Vassilis Saleas yıllar sonra 11. Uluslararası Klarnet Festivali sahnesinde buluşuyor. Klarnetin sihirbazı olarak adlandırılan sanatçı Vassilis Saleas, weeping eyes ve prelude gibi eserler ile adını efsaneler arasına adını yazdırmıştır.  Serkan Çağrı ise Sting,Giora Feidman,  Goran Bregovic ve Joan Baez gibi ünlü isimler ile  aynı sahneyi paylaşmıştır ve ülkemizin dünyadaki en önemli temsilcilerinden biridir. Bu unutulmaz konser 11. Uluslararası Klarnet Festivali’nde müzikseverler ile buluşuyor.

     

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü