Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - 21. Devlet Türk Sanatları Yarışması Sergisi

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - 21. Devlet Türk Sanatları Yarışması Sergisi

    Türk İslam Sanatı'nın önemli bir alanı olan Geleneksel Türk Sanatlarımızı dinamik ve güçlü tutmak, bu alanda eser veren sanatçıları gelenekten yararlanarak üretmeye özendirmek ve ortaya çıkacak sergi ile sanatçıların son yapıtlarının bir arada görülmesini sağlamak amacıyla Bakanlığımızca iki yılda bir düzenlenen "Devlet Türk Sanatları Yarışması"nın 21' incisi "Hüsn-i Hat", "Tezhip ", "Minyatür", "Çini", "Ebru", "Kalemişi" ve "Katı'" kategorilerinde düzenlenmiş olup; söz konusu yarışmanın sergisi Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında Ankara Resim ve Heykel Müzesi, Mihrî Müşfik Sergi Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

    Bu etkinlik Ankara Resim ve Heykel Müzesi Mihri Müşfik Sergi Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü