Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - 75. Devlet Resim ve Heykel Yarışması Sergisi

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - 75. Devlet Resim ve Heykel Yarışması Sergisi

    Bakanlığımızca, Türk sanatçılarının son eserlerini bir arada sergilemek, sanat ortamımıza yeni eserler kazandırmak ve buna bağlı olarak da sanatçılarımızın verimini arttırmak amacıyla; 1939 yılından beri kesintisiz olarak devam eden Türkiye'nin en uzun soluklu yarışması "Devlet Resim ve Heykel Yarışması"nın 75'incisi "Resim", "Heykel", "Seramik" ve "Özgünbaskı" kategorilerinde gerçekleştirilmiş olup, 75 yıllık geçmişiyle birlikte Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında Ankara Resim ve Heykel Müzesi'nin Arif Hikmet Koyunoğlu Sergi Salonun'da gerçekleştirilecektir.

    Bu etkinlik Ankara Resim ve Heykel Müzesi Arif Hikmet Koyunoğlu Sergi Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü