Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Köklere Dönüş: Yeni Yağmurlar- Brahms, Barber, Vasks

    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon 10 Haziran 2022 Cuma
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Köklere Dönüş: Yeni Yağmurlar- Brahms, Barber, Vasks ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Köklere Dönüş: Yeni Yağmurlar
    Brahms, Grieg, Barber 
    Devlet Çoksesli Korosu
    Şef: Burak Onur Erdem
    10 Haziran 2022
    Saat: 20.30
    CSO Ada Ankara Tarihi Salon
    Köklere Dönüş: Yeni Yağmurlar Bilgi Yazısı:
    Devlet Çoksesli Korosu, sezonun son a capella konserini Tarihi Salon'da izleyicileriyle buluşturuyor. Brahms'tan Romantik Dönem tınılarını dinleyeceğimiz programda, çağdaş dönem ezgileri ve İskadinav melodileri de yer alacak. Prömiyeri geçtiğimiz Aralık ayında yapılan, Sean Doherty'nin "Anlatamıyorum" eseri de seslendirilecek eserler arasında.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü