Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - "Müziğin "Kanunu"

    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon 9 Haziran 2022 Perşembe
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - "Müziğin "Kanunu"

    Kanun Namına, konser verdiği farklı ülkeler ve kültürlerin zenginliğinden ilham alarak üretimlerini gerçekleştiren, kariyeri uluslararası başarılarla dolu kanun virtüözü Ahmet Baran’ın sınırları zorlayan hayal gücü ve olağanüstü görsel dünyasının bir yansımasıdır. Her biri, kendi alanında virtüöz müzisyenlerden oluşan grup, müzikal zenginlikleri ve bitmek bilmeyen enerjileriyle, enstrümanlarının daha önce hiç yaşamamış olduğu bir deneyimi sizlere sunuyor. Doğunun dinamik ve kozmopolit ruhunu müziğe taşıyan grup, hem eski hem taze hem de çağdaş sesler eşliğinde dünyaya özgü ezgilere sihirli dokunuşlarıyla şekil veriyor.

    Henüz 18 yaşında iken “Senfoni Orkestralarının En Genç Solist Kanunisi” oldu. 
    Beş kıtada bini aşkın konser verdi. Sydney Opera House ve Paris’teki UNESCO Genel Merkezinde verdiği konserler dünya basınında geniş yankı uyandırdı.
    İngiltere Kraliçesi’nden Japonya Başbakanı’na, Papa’dan Norveç Kralı’na kadar elli beş devlet adamı onuruna Türk Musikisini tanıtıcı dinletiler sundu. 
    Yılın Sanatçısı, Kültür Sanat Yüksek Ödülü ve uluslararası pek çok prestijli ödüle sahip olan Ahmet Baran, Kazakistan ve Kırgızistan hükümetleri tarafından liyakat nişanı ile onurlandırıldı. 
    Müthiş bir çabukluk, kanun üzerinde yakalanan mükemmel derecedeki tınılar, her taksiminde ayrı bir duygu taşır kainata. Kanuna aşık olanların mutlaka dinlemesi gereken virtüöz 3 Haziran Cuma akşamı CSO’da.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü