Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Ahmet Berker Quartet

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Ahmet Berker Quartet

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Ahmet Berker Quartet

    **Oturma planı ile ilgili sorularınız için aşağıdaki irtibat numarasından salon görevlileri ile görüşebilirsiniz.
    CPAnkara Hotel Rez No: 0312 303 00 10

    Ahmet Berker Quartet

    Ahmet Berker   p

    Tarık Temüge    sax

    Ege Oluklu        db

    Ruhican Bozcu  d

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali, Ankara’nın en sevilen caz gruplarından Ahmet Berker Quartet konseri ile başlıyor. Festivalde kendine has stili ve yorumlarıyla ve yenilikçi ekibi ile unutulmaz bir konser verecek olan Ahmet Berker, Caz Derneği’nin Onur Sanatçısı unvanını taşıyor. Katkılarından dolayı MAİS A.Ş. ve CP Ankara Hotel’e teşekkür ederiz.

    Ankara ve caz deyince akla ilk gelen isimlerden biri de Ahmet Berker. Gazi Eğitim Fakültesi Müzik Üniversitesi Piyano mezunu olan Ahmet Berker, 1976 yılından itibaren caz, klasik müzik ve hafif müzik dallarında program, icra ve eğitim alanlarında çalışıyor. 2006 yılından itibaren Hacettepe Üniversitesi Caz bölümünde piyano, caz teorisi ve caz tarihi dallarında öğretim görevlisi olarak çalışan sanatçı yurt içinde ve dışında sayısız konser verdi. Berker, konserde caz standartlarına ağırlık veriyor.

    Biletler ayaktadır ancak salon uygunluğuna göre oturma düzeni sağlanabilmesi için lütfen CP Ankara Hotel 03123030010 numaralı telefonu arayın.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

    Ahmet Berker Quartet

    Ahmet Berker   p

    Tarık Temüge    sax

    Ege Oluklu        db

    Ruhican Bozcu  d

    26th International Ankara Jazz Festival opens with Ahmet Berker Quarter concert. One of the most known jazz pianists of Ankara, Berker and his young talented group will perform an unforgettable concert. Berker is one of the Honor Artist of the Jazz Society of Turkiye. We would like to thank to MAİS A.Ş. and CP Ankara Hotel for their contributions.

    Graduated from Gazi Faculty of Education Music department of piano, Ahmet Berker conducts studies in program, education, and performance since 1976. He continues his career as an academician in Hacettepe University department of Jazz, conducting studies on piano, jazz theory and jazz history. Ahmet Berker has given countless concerts around the world. The group will perform some special jazz standards.

    Tickets are for the entrance only, no seating is guaranteed. To be seated please call CP Ankara Hotel 03123030010 to arrange seating according to hall availability.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü