Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ahura & Rastak Konseri

    110 dakika
    • Etnik

    Ahura & Rastak Konseri

    Yaş Sınırı: 07 + Bilete tabidir!

    Sanat Yönetmeni : Sami Hosseini

    Müzik Grupları : Ahura Ritim Topluluğu, Rastak

    Organizasyon : DC Tasarım

    Uzun zaman sonra ilk sahnemizi gerçekleştiriyoruz. Ne deseniz haklısınız, size kendimizi affettirmeye bir ilk ile geliyoruz. 14 Mayıs’taki konserimizde Rastak Müzik Grubu ilk defa İzmir’de bizimle sahne alacak. Ahura Ritim Topluluğu ve Rastak Müzik Grubu baharın neşeli ve ılık rüzgârı ile sahnenin tozunu silmeye geliyor.

    Birinci Bölüm

    Yirmi beş yıllıdır İran başta olmak üzere Ortadoğu da müziği ile Ortadoğunun yarasına merhem olan köklü bir müzik topluluğu Rastak yer alacak. İran'da yaşayan milletlerin dillerinde ve lehçelerinde müzik yapmaktadırlar.

    Kısa Bir Ara

    İkinci Bölüm

    On yıldır İzmir’de onlarca konser ve etkinlik gerçekleştirmiş büyük bir müzik topluluğu olan Ahura Ritim Topluluğu yer alacak. Türkiye coğrafyası ve çevre coğrafyaların dillerden eserleri ritim temelli düzenlemeleri ile müzik yapmaktadır. Def/Erbane çalgısının Türkiye’deki temsilcileri demek abartı olmayacaktır!

    Ayrıca Ahura Ritim Topluluğu ve Rastak sahnesinde dans ekibinin gösterileri de olacaktır.

    “Rastak is one of the most well-known bands in Iranian contemporary folk music which formed as an experimental music group in 1997. The group seeks to collect, record, and interpret Iranian folk music for a global audience, incorporating language, culture and history merging traditional instruments and forms with contemporary rhythms. Since the beginning, Rastak has been trying to combine the regional sounds that are well known with those that are less well known to shorten the generational gap and create a geographical bridge in the music of Iran.

    Rastak has taken in part in many international music festivals and concerts held in Iran, England, Austria,Germany, France, Italy, Spain, The Netherlands, Sweden, United States, Canada, Australia, India, Japan, Malaysia, Chile, Poland, Turkey, Georgia, Belgium, Oman, Belarus, Kazakhstan, Bangladesh [Dhaka International Folk Fest 2017], Iraq , Erbil, United Arab Emirates, etc.”

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Benzer Etkinlikler

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü