Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akustik Cuma

    • Konser

    Akademi Akcan Akustik Cuma - İskender Özçelebi, Kemal Özdil, Evren Şen

    AKADEMİ AKCAN, yaza girmeden önceki son Akustik Cuma konserinde akustik bir trioyu ağırlıyor. İki gitar için yazılmış ve düzenlenmiş eserlerin çalınacağı etkinlikte, gitarda İskender Özçelebi ve Kemal Özdil’e kontrbasta Evren Şen eşlik ediyor. Barok ve klasik müziğin bilinen örneklerinin farklı yorumlarla seslendirileceği dinletide, Paulo Bellinati ve Astor Piazzolla gibi çağdaş bestecilerin gitar için yazdığı eserler de yer alıyor. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası sanatçısı olan Evren Şen’in kontrbasıyla zenginleşen konser programı, özellikle gitar müziği sevenlere hitap ediyor.

     KONSER PROGRAMI

    Paulo Bellinati

    - Baiao de Gude

    Gabriel Fauré

    - Pavane (düz. Steve Erquiaga)

    Randy Goodrum

    - You Needed Me (düz. Lenny Breau)

    - Prelude (düz. Steve Erquiaga/Jacques Loussier)

    Astor Piazzolla

    - Oblivion (düz. Guitar Duo KM)

    - Tango Suite (for two guitars)

    İskender Özçelebi, gitar

    Kemal Özdil, gitar

    Evren Şen, kontrbas

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü