Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Ali Aykaç Septet

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Ali Aykaç Septet

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Ali Aykaç Septet

    ***Oturma planı ile ilgili sorularınız için aşağıdaki irtibat numarasından salon görevlileri ile görüşebilirsiniz.
    CPAnkara Hotel Rez No: 0312 303 00 10

    Ali Aykaç Septet

    Ali Aykaç            p

    Yusuf Ülger         b

    Serkan Alagök   d

    Ali Erol             sax

    Atilla Şentin       asax

    Toprak Barut     tsax

    Cem Güngör      tbn

    Ali Aykaç Septet, kendi besteleri ve bilindik melodilere caz yorumları ile 26. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nin 2. gününde sahne alıyor. Ankara’nın en önemli caz sanatçıları arasında sayılan Ali Aykaç ve birbirinden önemli sanatçılardan oluşan grubu, caz severlerin hatırından çıkmayacak bir konserle aramızda olacak. Katkılarından dolayı MAİS A.Ş. ve CP Hotel Ankara’ya teşekkür ederiz.

    Ali Aykaç Septet, piyanist, aranjör ve besteci Ali Aykaç’ın çoğunluğu kendi bestelerinden oluşan, caz formunda müziğin farklı türlerinden seçtiği bilinen melodileri de düzenliyor. Ali Aykaç bu projesinde piyano, bas, davul, bakır çalgılar dörtlüsünden oluşan 7 kişilik grubuyla caz dinleyicisine bir müzik şöleni yaşatıyor.

    Biletler ayaktadır ancak salon uygunluğuna göre oturma düzeni sağlanabilmesi için lütfen CP Ankara Otel 03123030010 numaralı telefonu arayın.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

    Ali Aykaç Septet

    Ali Aykaç            p

    Yusuf Ülger         b

    Serkan Alagök   d

    Ali Erol             sax

    Atilla Şentin       asax

    Toprak Barut     tsax

    Cem Güngör      tbn

    With their own compositions and their jazz covers of known melodies, Ali Aykaç Septet will be on stage on the second day of 26th International Ankara Jazz Festival. One of the most well known pianist and arranger of Ankara’s jazz scene, Aykaç and his experienced jazz friends from Ankara will perform a concert not to be missed. We would like to thank to MAİS A.Ş. and CP Ankara Hotel for their contributions.

    Consisting of seven members (piano, bass, drums, brass quartet), Ali Aykac Septet Ensemble arranges Ali Aykac’s own compositions and converts known melodies into Jazz form, offering a feast of music to the jazz audience.

    Tickets are for the entrance only, no seating is guaranteed. To be seated please call CP Ankara Hotel 03123030010 to arrange seating according to hall availability.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

     

         

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    • 18 yaş sınırı vardır.
    • 18 Yaş altı katılımcılar alana ebeveyni ile giriş yapmak zorundadır

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü