Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Arzum Biner Sextet

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Arzum Biner Sextet

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Arzum Biner Sextet

    Arzum Biner Sextet

    Arzum Biner          v

    Berk Kurtoğlu       p

    Ersun Çavuşoğlu   g

    Mehmet Erdemli   sax     

    Emre Topak         db                      

    Erdinç Aktuğ         d

    Ankara’nın tanınan caz vokalistlerinden Arzum Biner, deneyimli caz sanatçıları ile birlikte 26. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında, Melody Gardot parçalarının yanısıra yeni ve farklı kompozisyonları ile sahne alıyor. Tüm sanat severlerin keyifle izleyeceği bu konsere katkılarından dolayı Sixto Chill & Jazz kulübüne teşekkür ederiz.

    Ankara doğumlu sanatçı, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü Ses Eğitimi Ana Bilim Dalı’nda tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde Müzikoloji yüksek lisansını bitirdi. Biner, 1991 yılından beri Ankara’da değişik otel ve kulüplerde sahne alıyor. Etnik caz, klasik caz ve blues tınılarıyla oluşan “Melody Mood” projesi, sanatçının etkisinde kaldığı Melody Gardot coverları ile şekilleniyor. Bu gecede Arzum Biner, vokal teknikleri ve yumuşak sesi ile, şimdiye kadarki repertuvarlardan farklı kompozisyonlar ile dinleyicinin karşısına çıkıyor.

    Biletler ayaktadır ancak salon uygunluğuna göre oturma düzeni sağlanabilmesi için lütfen Sixto Chill & Jazz 05324338998 numaralı telefonu arayın.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

     

    Arzum Biner Sextet

    Arzum Biner          v

    Berk Kurtoğlu       p

    Ersun Çavuşoğlu   g

    Mehmet Erdemli   sax     

    Emre Topak         db                      

    Erdinç Aktuğ         d

    A well-known jazz singer fron Ankara, Arzum Biner and her group consisted of famous jazz musicians from Ankara are joining the Festival with her new and different compositions, alongside with her Melody Gardot covers. We would like to thank Sixto Chill & Jazz for their contributions to this concert.

    Born in Ankara, Arzum Biner has graduated from Gazi University Department of Vocal Training and finished her Musicology master’s degree at Baskent University. Taking the stage in various hotels and clubs in Ankara, Arzum Biner’s “Melody Mood” project consists of blues, ethnic and classical jazz with covers of Gardot, which she influenced from.

    Tickets are for the entrance only, no seating is guaranteed. To be seated please call Sixto Chill & Jazz 05324338998 to arrange seating according to hall availability.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü