Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Atatürk'ün Anısına - Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu

    Atatürk'ün Anısına - Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu

    • Konser

    Atatürk'ün Anısına - Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca düzenlenen “Kültür Yolu Festivali” kapsamında vereceği konserde Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu, müzikseverleri, Cumhuriyetimizin ilk 15 yılına, Atatürk’ün Cumhurbaşkanlığı dönemine seyahat ettirecek. Konser, hayatının ayrılmaz bir parçası Türk musikisi olan Mustafa Kemal Atatürk’e, koruyucusu olduğu “Riyaset-i Cumhur Türk Musikisi Heyeti”ne atfen, kurduğu devletin en üst makamının adı lâyık görülen Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu’nca bir şükran ifadesi olma anlamını da taşıyor.

    Ücretsiz ve diğer etkinlikler için https://www.beyoglukulturyolu.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

    AKM ETKINLIK NOTLARI

    Iade ve Degisiklik

    Satin alinan biletler, etkinligin iptali veya tarih degisikligi olmasi durumu disinda degistirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçeklesecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satin alan herkes bu kurallara uymayi ve yaptirimlari kabul etmis sayilir.
    Ögrenci bileti, ögrenci kimligi ile geçerlidir. Ögrenci kimliginin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmedigi kisileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanina almama hakkina sahiptir.

    Sagliginiz Için

    T.C. Içisleri Bakanligi'nin 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunlulugu" konulu genelgesi uyarinca koronavirüs salgininin son dönem seyri ve toplum sagligina olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katilmadan önce PCR testi ile tarama yapilmasina gerek olmadigina karar verilmistir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasinda kamera, fotograf makinesi, cep telefonu vb. kayit cihazlariyla kayit yapilmasi yasaktir. Kayit cihazlari mekânlara alinmayacaktir.

    Tüm etkinlik 7 yas ve üstü katilimcilar için uygundur.
    Etkinlik basladiktan sonra salona seyirci alinmayacaktir.

    Mekân Kurallari

    Etkinlik baslangiç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinligin kapisinda olacak sekilde hazir olunmasi gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarinda degisiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarina en yakin yeri temin edecek bir oturma plani hazirlayacaktir. Satin alinan biletler, mekân degisikligi nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uymasi zorunludur. Etkinlik boyunca yer degisikligi yapilamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar disindaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü