Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Atışmalar Âşıklar Şöleni Türk Dünyasından Müzik Topluluğu

    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Konser Salonu Hacettepe, 3, Türkocağı Sk. Resim Ve Heykel Müzesi, 06230 Altındağ/Ankara 5 Haziran 2022 Pazar
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Atışmalar Âşıklar Şöleni Türk Dünyasından Müzik Topluluğu  ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    “Türk Dünyası  Aşıklar Şöleni” için Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden âşıklar davet edilecektir. Etkinlikte Türk dünyasında bahşı, aytıs, akın gibi adlarla anılan âşıklar atışmalar yapacak ve Türk dünyasından müzikler icra edilecektir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Konser Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü