Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Aynı Dilden Ezgiler

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Aynı Dilden Ezgiler

    19. yüzyıl sonları ve 20. yüzyıl başlarında Osmanlı İmparatorluğu’ndan Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmiş yüzbinlerce Yahudi, Arap, Ermeni ve Rum kökenli vatandaşlarımız yanlarında sadece valizlerini değil müziklerini de taşıdılar. Gurbette olmanın verdiği büyük bir özlemle icra edilmiş ve kayıt altına alınmış bu eserler, bir asır sonra tekrar ait oldukları topraklarda Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Şef ve Ses Sanatçısı Suat Kılıç’ın sesiyle festival kapsamında sanatseverlerle buluşuyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü