-

Balfest

  • Müzik Festivali

Melek Mosso-Yüzyüzeyken Konuşuruz-Şehinşah
Tarih :
09 Haziran 2019
Saat:Kapı Açılışı:14:00
Kapanış: 00:00
Yer : Bursa - Nilüfer Balat Atatürk Ormanı
Bilet Fiyatları: 75 TL (Hizmet Bedeli Dahildir)

 

Festival Kuralları

*Festivale 14-18 yaş arasındaki katılımcılar katılabilir. Girişte kimlik kontrolü yapılacaktır. Bu yaşların dışında bilet almış olan kişiler etkinlik alanına alınmayacaktır.

*Festival alanına girişler 09 Haziran Saat 10:30 itibari ile başlayacaktır. Etkinlik bitiş tarihi 22.30 olarak planlanmaktadır.
Emek metro durağı ile Festival alanı arasında Ücretli servisler bulundurulacaktır. İsteyen katılımcılar ücreti mukabil ilgili servisleri kullanabilecektir.

*Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, yiyecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir. 

*Festival alanına her türlü alkol içecek ve türevi getirmek yasaktır. Kesinlikle alana alınmayacaktır. Alan içersinde alkol satışı yapılmayacaktır.

*Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.

*Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır. 

*Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

*Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.

*Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır. 
Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.

*Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.

*Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. 

*Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. 

*Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir. 

*Araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların festival alanına alınmasına izin verilmemektedir. 

*Evcil hayvan, ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır. 

*Festival alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır. 

*Festival alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.

*Festival bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü