Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Balkan Party: ShaSha Khan, DJ Grounchoo, DJ Spery

    • Music

    Balkan Party: ShaSha Khan, DJ Grounchoo, DJ Spery

    ShaSha Khan

    2018 yılında kurulan ShaSha Khan, kendi bestelerinden oluşan ilk iki çalışmalarını 2019’ da ve 2020’ de yayınladılar. Coverlardan oluşan 3 çalışmalarını 2021’ de ve 4 çalışmalarını da geçtiğimiz Ağustos ayında yayınladılar. Elektronik alt yapılarla kendi bestelerini ve dünya müziğinden seçkin örnekleri (Balkan, Hintçe, Yunanca, Arapça, Türkçe…) dinleyicisiyle buluşturuyor. Konserlerinde sitar, gitar, duduk, klarnet ve bağlama gibi çeşitli enstrumanlar kullanıyorlar. Türkiye’ de İstanbul, İzmir, Antalya konserlerinin yanı sıra Avrupa ve yurtdışı konserlerinde de yer alıyorlar.
    DJ Grounchoo Bıyığı ve Groucho Marx görünümüyle tanınan Dj Grounchoo, herkesi dans pistine götürmeyi vaat eden Doğu Avrupa ritimleriyle patlayıcı bir festival müziği seti öneriyor. Dj Grounchoo şimdiden Rio de Janeiro, Londra, Brüksel, Anvers, Berlin, Cenevre, Madrid, Milano, Paris, Rotterdam, Barselona, Göteborg, Roma, Varşova gibi şehirleri ısıttı. Balkanlar'dan gelen enerjik ve gerçeküstü çılgınlığı sizi büyüleyeceğinden eminiz! Doğu Avrupa'daki seyahatlerinden, dünyanın o bölgesinde keşfedilen renkli müzik tonlarıyla dolu ve bazı stilleri içeren bir bavul getirdi: Balkan Beats (Doğu Avrupa'dan tsigan, klezmer ve pirinç grupları gibi geleneksel müziği güncel ritimlerle birleştiren dj tarzı), Klezmer, Fanfare, Čoček, Tsigane, Manele, Çingene punk, Turbo-Folk, Geleneksel, Rus Ska ve çok daha fazlası!!!

    DJ Spery

    2012 Yazında Atinada ki Goran Bregoviç Konser Öncesi ve WOMEX '12 Festivalinde Sahne aldı. Aynı zamanda, Manu Chao, Goran Bregovic, Gogol Bordello, Boban i Marko Markovic, Locomondo, Koza Mostra,Imam Baildi, Ziveli Orkestra konserlerinde sahne alarak Avrupa'yı turnesini gerçekleştirdi. Balkan Extravaganza gösterisiyle , müziğini Fransa, Almanya Belçika, ispanya ve İsviçre’de sahneledi ve şimdi Kınay Entertainment Organizasyonu ile Türkiye'de.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü