-

Beatgate Presents: D-Nox Murat Uncuoğlu at Module

  • Dans ve Müzik Konseri

Beatgate Presents: D-Nox Murat Uncuoğlu at Module

25 Mayıs Cumartesi MODULE’de müziğin, melodilerin ve hislerin buluştuğu harika ve unutulmaz bir geceye tanık olacaksınız. Elektronik müzik dünyasının önde gelen isimlerinden 
D-Nox, prodüksiyonlarıyla pek çok isme ilham kaynağı olan Murat Uncuoğlu ile birlikte MODULE’de olacak!

Bir röportajında Alman techno müzik sahnesinin önde gelen isimlerinden biri olarak bilinen D-Nox şöyle der: "Our groove is always ours and I don’t know many that get the groove as groovy as we do.” Kendine has bir tarzı olduğunu gerek verdiği röportajlarda, gerek prodüksiyonlarında ve performanslarında göstermekten hiçbir zaman çekinmeyen D-Nox, benzersiz bir set ile MODULE’de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu özel gecede dinleyeceğiniz bir diğer isim olan Murat Uncuoğlu ise son zamanlarda özellikle “Trees of Light” adlı parçasıyla sevenlerinin kalbinde bir kez daha çok özel bir yer edindi. 

After saatlerinde BLOK. tarafında ise yerli elektronik müzik sahnemizin genç ve başarılı yetenekleri Restless ve Jehra’yı dinleme fırsatı bulacaksınız. 25 Mayıs etkinlik biletleri biletinial.com'da satışta, şimdiden yerinizi ayırtın!

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü