Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    BODFAD Dijital Fotoğraf Sergisi - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    BODFAD Dijital Fotoğraf Sergisi -  6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    21 Haziran 2022, Salı 22:30

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü & Caz Derneği YouTube Kanalı

    Uluslararası Bodrum Caz Festivali’nin her sene etkinlik fotoğraflarını çeken, keyifli anılarımızı ölümsüzleştiren BODFAD fotoğrafçılarının, günümüze kadar çektiği fotoğraflardan oluşan seçkin Caz Derneği YouTube Kanalımızda.

    Bu anıları biriktirmemize katkılarından dolayı BODFAD’a teşekkür ederiz.

    BODFADDigital Photography Exhibition -  6th International Bodrum Jazz Festival

    21 June 2022, Tuesday 22:30

    Dibeklihan Culture and Art Village & Jazz Association YouTube Channel

    A selection of photographs taken by BODFAD photographers, who take the event photos of the International Bodrum Jazz Festival every year and immortalize our pleasant memories, is on our Jazz Association YouTube Channel.

    We would like to thank BODFAD for its contribution to collecting these memories.

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü