Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bogatay Köprülü - Piyano Resitali

    • Konser.

    Bogatay Köprülü - Piyano Resitali

    Süre : 60 Dk.

    Orkestra, solo ve oda müziği yaratan çok yönlü bir Türk müzisyen, icracı ve bestecidir. İstanbul Kadıköy’de doğan ve yaşamakta olan Köprülü, hem ezoterik hem de bilimsel düşüncenin sınırlarında, armoni yani denge ilminin kadim köklerine dair izlerin peşinde koşan tutkulu ve araştırmacı bir müzisyendir. Eserleri yurtiçi ve yurtdışında, TRT Radyo-3’ten San Francisco Community Radio’ya kadar çeşitli radyolarda yayınlandı.

    2016 yılında Prof. Dr. Tolga Zafer Özdemir ile kompozisyon çalışmalarını tamamladı. Sonrasında Hannover'de eğitim veren piyanist Prof. Vassilia Efstathiadou ile özel olarak çalıştı. Hırvatistan, Girit ve Bodrum - Gümüşlük de dahil olmak üzere bir çok ustalık sınıfında yer aldı. Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay, Prof. Konstanze Eickhorst, Piyanist Francesco Libetta gibi isimlerle çalıştı.

    “…ödül kazanan Piyano Konçertosu çok üstün kalitelere sahip bir yapıt. …çalışmalarımızda piyanist olarak da ileri düzeyde tekniği, müzikal anlayışı ve olgun yaklaşımına hayran kaldım.”

    Devlet Sanatçısı, Piyanist Gülsin Onay

    Program:

    F. Schubert

    4 Impromptus - D. 899

    F. Chopin

    Scherzo No.2 - Op. 31

    B. Köprülü

    3 Impromptus Op. 1

    Scherzo - Op. 5

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü