Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Birsen Tezer

    • Konser

    Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Birsen Tezer,  IF Performance Hall Armada Konserlerinde dinleyicileri ile buluşuyor.

    Bülent Ortaçgil - 18:00

    1974 yılında Benimle Oynar Mısın başlıklı ilk albümü ile müzik hayatına giren sanatçı, o dönem ses getirmese de yıllar içinde kült statüsüne erişti. 1980'lerin sonuna dek müzik piyasasından çekilen Ortaçgil, 1980'lerin ortasında Fikret Kızılok ile beraber çalışarak o yıllarda yaptığı besteleri tekrar piyasaya sürdü.

    1980'lerin sonundan itibaren müzik hayatına tek başına devam eden Ortaçgil, albümlerinde ve sahne çalışmalarında Erkan Oğur, Gürol Ağırbaş, Akın Eldes, Cem Aksel ve Baki Duyarlar gibi önemli müzisyenlerle çalıştı ve kariyeri boyunca 7 solo albüm yayınlandı. Öte yandan Zuhal Olcay, Birsen Tezer, Teoman ve Leman Sam gibi vokalistlerle de düetler yaptı. 2000 yılında kendisi için birçok ünlü müzisyenın katılımı ile Ortaçgil İçin Söylenmiş Ortaçgil Şarkıları adlı bir saygı albümü yayınlandı.

     

    Hüsnü Arkan - 19:30

    1991’de, "Bir Yalnızlık Ezgisi" isimli ilk solo albümünü çıkardı.1993'te İstavrit albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü'ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993'ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından oldu. Grubun on bir albümüne şarkıları ve sesiyle katkıda bulundu.

    2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrıldı. Ardından 13 Ocak 2011'de Solo isimli ikinci albümünü, 4 Mart 2013'te Yalnız Değiliz isimli üçüncü albümünü ve 19 Ekim 2015 tarihinde Kırık Hava isimli dördüncü solo albümü yayımlanmıştır. Albümleri haricinde Beş Mayıs (2011), Tutuşsun (2017, Konuk: Erkan Oğur), Cam Güzelleri (2019), Fikrim Yok (2019, Konuk: Erkan Oğur), Hatırla (2019), Güvercin (2019, Konuk: Kardeş Türküler) ve Eyvallah (2020, Konuk: Zuhal Olcay) isimli tekli çalışmalarda yapmıştır.

     

    Birsen Tezer - 21:00

    1990 sonrasında kolektif grup müzikleri icra etmiş ve İstanbul'un muhtelif mekânlarında grubu ile performans sergilemiştir. 1998'de Bülent Ortaçgil'in Light adlı albümünde Ortaçgil'le "Kimseye Anlatmadım", "Şarkılar Bir Oyundur" ve "Çığlık Çığlığa" adlı parçaları seslendirmiştir.

    İlk albümü Cihan'ı 2009'da yılında yayımlamış, albümde kendi bestelerinin yanı sıra Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen ve Zafer Cınbıl'ın eserlerini de yorumlamıştır.

    Kapı Açılış         16:30

    Bülent Ortaçgil 18:00

    Hüsnü Arkan     19:30

    Birsen Tezer       21.00

    - Yaş sınırı yoktur.
    - Festival alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir.
    - Konser biletlerinin iade edilmesi veya konser biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
    - Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Konser alanına açık sigara paketi, açık tütün ve tütün ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.
    - Konser alanına profeyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı patlayıcı her türlü nesne(parfüm, deodorant vb.) silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.
    - Yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayacaktır.
    - Konser için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana giriş hakları iptal edilir ve bilet iadesi yapılmaz.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanında geniş yelpazede yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.
    - Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü