Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Can Atilla - Sevgililer Günü Konseri

    • Konser

    Can Atilla - Sevgililer Günü Konseri

    Bilgi: Etkinlik için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    NOT:
    1+1 hediye bilet kampanyasından yararlanmak için lütfen biletlerinizi Biletinial Websitesi üzerinden alınız. Mobil uygulamayı kullanmayız. Kampanya mobil uygulamada yansımamaktadır.

    “Aşk” tüm kâinatın Âmin deme biçimidir”

    Dünyaca ünlü bestecimiz Can Atilla, Aşk’ı böyle tarif ediyor ve onu birbirinden etkileyici besteleri ile ruhunuza, yüreğinize sunmak üzere sizleri 14 Şubat akşamı Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde yapılacak “Sevgililer Günü” konserine davet ediyor.

    Radyo Voyage’ın katkılarıyla 14 Şubatta gerçekleşecek konserde bestecinin en sevilen eserleri keman virtüözü Ebru Tamer ve piyanoda Çiçek Cihan tarafından seslendirilecek. 14 Şubat Sevgililer Gününüze anlam, keyif ve melodileri ile AŞK katacak olan konser sonrası Can Atilla dinleyicileri ile birlikte bir söyleşi gerçekleştirecek ve albümlerini sevenleri için imzalayacak. 

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü